ELAC poszerza swoją ofertę gramofonów. Najnowszy model Miracord 70 jest perfekcyjnie dopracowaną konstrukcją, która łączy wysokiej klasy materiały z perfekcyjną jakością wykończenia. Wszystko po to, aby z łatwością móc dostarczać emocjonujące, w pełni naturalne brzmienie oraz przykuwać uwagę domowników, także po zakończeniu odtwarzania muzyki.

ELAC Miracord 70 to kolejny po modelu Miracord 90 model stworzony z myślą o wymagających miłośnikach analogowego brzmienia. Bazując na rozwiązaniach opracowanych na potrzeby flagowego Miracorda 90, najnowsza konstrukcja dostarcza piękny, czysty dźwięk. Gramofon może pracować z jedną z dwóch prędkości obrotowych, 33 1/3 lub 45 obr./min., a wykonana z MDF-u podstawa zachwyca swoim czarnym wykończeniem na wysoki połysk.

Z czarną, błyszczącą powierzchnią obudowy idealnie współgra szklany talerz. Czarna ceramiczna powłoka znajdująca się na jego spodzie nadaje mu ciemny, półprzezroczysty wygląd. Talerz korzysta z punktowego systemu mocowania, którego centralnym elementem, tak jak w przypadku flagowego Miracorda 90, jest ceramiczna kulka. Rozwiązanie zastosowane przez ELAC-a gwarantuje niesamowicie płynną pracę podczas odtwarzania płyt i zwiększa odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne, np. drganiami.

W uzyskaniu najwyższej możliwej jakości dźwięku pomagają aluminiowe ramię i wkładka Audio-Technica AT95E, a także mocny, synchroniczny silnik opracowany przez firmę Premotec. Silnik odizolowany jest od podstawy, co chroni gramofon przed niepożądanymi wibracjami, i za pomocą paska napędza sub-talerz, na którym spoczywa masywny talerz (2,6 kg). W zapewnieniu oczekiwanej precyzji odtwarzania pomaga również regulacja anty-skatingu.

ELAC Miracord 70 jest dostępny w sprzedaży od lutego br. Nominalna cena detaliczna urządzenia wynosi 5999 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj