TEAC poszerza swoją ofertę o całkowicie nowy gramofon – TN-350. Model ten łączy wyrafinowaną, elegancką stylistykę z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu odpowiada na potrzeby wymagających miłośników analogowego brzmienia. Urządzenie dostarcza wysokiej jakości dźwięk i z łatwością dopasowuje się do dowolnego domowego wnętrza.

Gramofon TEAC TN-350 to wysokiej klasy urządzenie, które łączy nowoczesną technikę audio z elegancką, przykuwającą wzrok stylistyką. Opracowany z myślą o wymagających użytkownikach dzięki bogatemu wyposażeniu i wysokiej klasy komponentom – wbudowany przedwzmacniacz i przetwornik analogowo-cyfrowy, port USB, aluminiowy talerz i ramię w kształcie litery S, wkładka MM (VM) AT95E – już w chwilę po wyjęciu z opakowania  zapewnia wysokiej jakości brzmienie.

To, co wyróżnia TN-350 na tle innych gramofonów, to jego niemal nieograniczone możliwości i piękny, naturalny dźwięk. Bardzo dobre właściwości brzmieniowe urządzenie zawdzięcza skrupulatnie przemyślanej konstrukcji. Całość opiera się na masywnej podstawie wykonanej z płyty MDF, która maksymalnie ogranicza ryzyko powstawania rezonansu. Sama obudowa dostępna jest w dwóch wersjach wykończenia: olejowanym fornirze o fakturze drewna orzechowego lub w kolorze czarny mat.

W obudowie projektanci ukryli silnik o wysokim momencie obrotowym, który poprzez neoprenowy pasek napędza talerz z odlewanego aluminium. Dzięki swojej dużej bezwładności talerz pomaga zapewnić stabilność obrotów podczas odsłuchu muzyki. Tuż obok projektanci umieścili ramię w kształcie litery S. Element ten przykuwa uwagę swoją stylistyką i w połączeniu z mechanizmem anty-skatingu gwarantuje wysoką precyzję odtwarzania płyty. Urządzenie może pracować z jedną z dwóch prędkości: 33 1/3 lub 45 obr./min.

Gramofon TEAC TN-350 dostarczany jest wraz z zaawansowaną wkładką MM (VM) Audio-Technica AT95E. Gwarantuje ona wysoką jakość dźwięku, dostarczając czyste i detaliczne brzmienie. Urządzenie wyposażone jest również w przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM, a także wyjścia: liniowe i gramofonowe. Dzięki temu TN-350 może współpracować z dowolnym wzmacniaczem, nawet z modelem bez wejścia Phono. Wszechstronność gramofonu zwiększa wbudowany przetwornik analogowo-cyfrowy. Układ zaprojektowany przez Texas Instruments pozwala przesyłać muzykę poprzez USB wprost do komputera, aby zapisać winylową kolekcję w postaci cyfrowych plików.

TEAC TN-350 już jest dostępny w sprzedaży. Poglądowa cena detaliczna urządzenia, niezależnie od wybranej opcji wykończenia, wynosi 1799 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj