NAD prezentuje najnowszy gramofon C 558. Napędzany paskiem model wyposażony jest we wkładkę Ortofon i gwarantuje wyjątkową jakość miłośnikom winyli oczekującym wysokiej wydajności.

NAD Electronics, wiodący producent urządzeń audio i wideo klasy premium, prezentuje najnowszy  gramofon C 558 – model stworzony z myślą o ponownie rozwijającym się rynku gramofonowym. C 558 jest w pełni wyposażoną konstrukcją z napędem paskowym, kierowaną do entuzjastów analogowej muzyki, którzy oczekują wyjątkowej jakości i wydajności. Standardowo wyposażony we wkładkę Ortofon OM10 będzie dostępny w połowie listopada br.

Tak jak w przypadku wszystkich produktów NAD, w gramofonie C 558 zastosowano najlepsze rozwiązania techniczne tam, gdzie zapewnia to maksymalne korzyści dla użytkownika w odniesieniu do poniesionych nakładów. Gramofon m.in. wyposażony jest w napęd paskowy (prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.), gwarantujący najlepszą izolację od wibracji, oraz precyzyjny silnik AC z odizolowanym uniwersalnym zasilaczem. Urządzenie wykorzystuje podstawę z MDF-u i dostarczane jest ze szklanym talerzem z filcową matą oraz pokrywą przeciwpyłową o niskim rezonansie.

Dodatkową wartość wnosi wkładka gramofonowa Ortofon OM10, będąca seryjnym wyposażeniem modelu C 558, która mocowana jest do 9-calowego ramienia z regulacją pionowego kąta śledzenia i azymutu. Standardowe wyposażenie urządzenia obejmuje także odłączane przewody:  wysokiej jakości kabel stereo RCA i niezależne uziemienie.

„NAD niezmiennie znajduje się w czołówce cyfrowej rewolucji high-res, ale zdajemy sobie również sprawę z tego, że wciąż funkcjonuje równie entuzjastyczny rynek gramofonów”, stwierdza Greg Stidsen, dyrektor ds. technologii i planowania produktów NAD. „Pozostając wiernym firmowym korzeniom, w pierwszych latach swojej działalności NAD zawsze koncentrował się na jakości odtwarzania płyt winylowych jako źródła. Gramofon C 558 urzeczywistnia naszą wieloletnią filozofię doskonałej wydajności i wartości”.

NAD C 558 zostanie wprowadzony na rynek w połowie listopada br. Poglądowa cena detaliczna gramofonu wyniesie 2499 zł.

Najważniejsze funkcje NAD C 558:

  • Paskowy napęd, prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.
  • 10-milimetrowy szklany talerz z filcową matą
  • Precyzyjny silnik AC
  • Odizolowany, uniwersalny zasilacz
  • 9-calowe ramię ze stałą główką
  • Preinstalowana wkładka gramofonowa Ortofon OM10
  • Regulacja pionowego kąta śledzenia i azymutu
  • Sztywna podstawa z MDF-u z gumowymi nóżkami
  • Pokrywa przeciwpyłowa o niskim rezonansie
  • Wysokiej jakości odłączane przewody RCA z oddzielnym uziemieniem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj