Natychmiastowe emocje gwarantowane: najnowszy głośnik Bluetooth firmy Vifa, Reykjavik, na nowo definiuje fantastyczny styl za pomocą wyrazistego koloru Ice Cave Blue.

Niespełna rok po tym, jak Reykjavik zdobył serca miłośników muzyki jako jeden z najmniejszych i jednocześnie najpotężniejszych głośników Bluetooth, jaki kiedykolwiek widziano, Vifa wzbogaca go o mistyczny, granatowy odcień, nadający unikatowy styl jego przypominającemu kamień wzornictwu.

„Naprawdę podoba nam się to, jak gładko ten nowy kolor, Ice Cave Blue, wtapia się w istniejącą gamę. Ambicją modelu Reykjavik było połączenie niesamowitej intuicyjności z estetyczną atrakcyjnością, a tym samym stworzenie projektu zgodnego z naszym dziedzictwem niezwykłych wrażeń dźwiękowych”, wyjaśnia Michael Sørensen, prezes firmy Vifa.

Wszystkie głośniki Vifa wykonane są z wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów, co stanowi hołd dla skandynawskiego dziedzictwa marki, a nowa wersja Ice Cave Blue nie stanowi wyjątku. Model ten wykonany jest z takiego samego, starannie anodyzowanego aluminium, z którego wykonany jest już istniejący głośnik Reykjavik w wersji Lavastone Black. Wytrzymały, odporny materiał idealnie pasuje do cechy wrodzonej – „zabierz mnie ze sobą” – tego przenośnego produktu.

Styl i dźwięk

Wzornictwo to jednak nie wszystko. Reykjavik dostarcza również autentyczne brzmienie Vifa. Jakość w tych obydwóch aspektach została dostrzeżona i doceniona w kilku recenzjach produktu, jakie zostały już opublikowane od chwili jego wprowadzenia na rynek. Wśród wielu można znaleźć także tę umieszczoną na doskonale znanej stronie internetowej whathifi.com:

„Jeśli chodzi o stylistykę i dźwięk, pod wieloma względami Reykjavik trafia w dziesiątkę […] jego osiągnięcia audio są jednymi z najlepszych, jakie słyszeliśmy w przypadku głośnika bezprzewodowego”. (www.whathifi.com)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj