Legendarna konstrukcja teraz także bezprzewodowa – słuchawki Koss Porta Pro® Wireless

Amerykańska legenda w świecie słuchawek, firma Koss, zaprezentowała nowe wcielenie swojego kultowego modelu. Porta Pro® Wireless łączy wysoką jakość dźwięku z wolnością, jaką gwarantuje łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1. Słuchawki wyposażone są we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem oraz pojemny akumulator.

Model Koss Porta Pro® to prawdziwa ikona w świecie słuchawek. Od chwili swojego debiutu w 1984 r. ten legendarny model zdobył uznanie wśród milionów miłośników doskonałego dźwięku. Najnowszym urzeczywistnieniem tej klasycznej konstrukcji są słuchawki Porta Pro® Wireless, które do znanej już jakości brzmienia dodają jeszcze większą wygodę użytkowania, jaką zapewnia łączność bezprzewodowa Bluetooth 4.1.

Sound of Koss

Koss Porta Pro® Wireless to perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, która udowadnia, że wysoka jakość dźwięku to przede wszystkim zasługa przetworników. Tak jak w pierwowzorze głośniki napędzane są przez cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej i w połączeniu z wysokiej jakości komponentami zapewniają mocny, bogaty bas, detaliczny zakres wysokotonowy i bardzo dobry wgląd w materiał muzyczny. Całości dopełnia doskonały balans obsługiwanych zakresów i szerokie pasmo przenoszenia.

Aby mieć pewność, że podczas bezprzewodowej transmisji do uszu użytkownika dotrze dźwięk wyróżniający się klasycznym profilem brzmienia Koss, projektanci wykorzystali Bluetooth 4.1 współpracujący z kodekiem aptX. Dzięki temu Porta Pro® Wireless dostarczają wysokiej jakości dźwięk, który jest jednym z kluczowych czynników decydujących o popularności oryginalnych Porta Pro®.

Niezrównany komfort użytkowania

Kolejnym aspektem wpływającym na popularność tego legendarnego modelu jest niesamowita wygoda użytkowania. Porta Pro® Wireless wyposażone są w 3-stopniową regulację siły nacisku słuchawek na uszy. Rozwiązanie to, w połączeniu z lekką, otwartą konstrukcją, zapewnia wygodę podczas wielogodzinnego słuchania muzyki. Możliwość długiego rozkoszowanie się swoimi ulubionymi nagraniami to także zasługa wbudowanego akumulatora litowo-jonowego, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na ponad 12 godzin pracy.

Najnowszy produkt firmy Koss cechuje się także łatwością obsługi. Obie słuchawki połączone są przewodem z wbudowanym modułem zdalnego sterowania i mikrofonem. 3-przyciskowy pilot pozwala m.in. zmieniać utwory, odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także regulować poziom głośności. Mikrofon natomiast wykorzystywany jest nie tylko podczas prowadzenia rozmów telefonicznych, lecz także do nagrywania dźwięku oraz głosowego sterowania kompatybilnymi urządzeniami.

Koss Porta Pro® Wireless zadebiutują na polskim rynku w lipcu br. Słuchawki będą dostarczane wraz ze specjalnym sztywnym etui ochronnym. Nominalną cenę modelu poznamy w chwili wprowadzania produktu do sprzedaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj