Vogel’s, holenderski producent ściennych uchwytów do telewizorów, wprowadza do sprzedaży model Thin 550. Uchwyt wyróżnia się smukłą konstrukcją, dzięki czemu minimalna odległość telewizora od ściany wynosi zaledwie 58 mm. Thin 550 przeznaczony jest dla urządzeń z ekranami o przekątnej mieszczącej się w zakresie od 40 do 100 cali.

Vogel’s poszerza gamę swoich uchwytów ściennych o obrotowy uchwyt do telewizora Thin 550. Konstrukcja ta udowadnia, że nawet duży i ciężki telewizor można bezpiecznie zamocować na w pełni ruchomym uchwycie.

Thin 550 został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy chcą zamontować swój telewizor tak blisko ściany, jak to tylko możliwe. Po zawieszeniu urządzenia odległość od ściany przy złożonym uchwycie wynosi zaledwie 58 mm. W razie potrzeby uchwyt można rozłożyć na odległość do 630 mm. Thin 550 współpracuje z telewizorami, których przekątna ekranu mieści się w zakresie od 40 do 100 cali (102-254 cm). Maksymalna waga zawieszonego telewizora może wynieść aż 70 kg.

Tak jak w przypadku pozostałych produktów firmy Vogel’s, atutem Thin 550 jest perfekcyjna jakość wykonania. Jej potwierdzeniem jest niezwykle płynna praca uchwytu, który porusza się bezszelestnie i łagodnie w całym zakresie swojej pracy. Zawieszony telewizor można płynnie obracać maksymalnie o 120 stopni w prawo lub w lewo oraz pochylać w zakresie od 0 do 20 stopni. Listę atutów poszerza możliwość wypoziomowania telewizora nawet po jego zamontowaniu.

Vogel’s dopracował Thin 550 także pod kątem użytkowym. Uchwyt zgodny jest ze standardem VESA – minimalne rozmiary pomiędzy otworami montażowymi wynoszą 100 x 100 mm, maksymalne 400 x 600 mm. Sama instalacja uchwytu jest bardzo prosta, a jej wykonanie ułatwia czytelna instrukcja montażu oraz specjalny szablon, dzięki któremu można precyzyjnie określić miejsce otworów na śruby. Dalsze korzyści przynosi specjalny system prowadzenia kabli. Dzięki niemu użytkownik może z łatwością ukryć nieestetyczne przewody połączeniowe.

Vogel’s Thin 550 już jest dostępny w sprzedaży. Użytkownicy mają do wyboru dwie wersje kolorystyczne, czarną i białą, co ułatwia dopasowanie uchwytu do wystroju wnętrza i telewizora. Poglądowa cena detaliczna Thin 550 wynosi 1699,99 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj