NAD wprowadza do sprzedaży swoje najnowsze słuchawki wokółuszne VISO HP70. Ten bezprzewodowy model Bluetooth oprócz zgodności ze standardem aptX™ HD i NFC  oferuje także zalety aktywnej redukcji hałasu (ANC)  i autorskiego systemu RoomFeel™. Całości dopełniają wysokiej jakości dźwięk i perfekcyjne wykończenie.

Nie pozwól, aby przewody odebrały ci przyjemność słuchania muzyki – to przyczyna, która skłoniła projektantów NAD do opracowania bezprzewodowych słuchawek VISO HP70. Ten wokółuszny model zapewnia detaliczność dźwięku, jaką mogą poszczycić się jedynie wydarzenia na żywo, a przy tym gwarantuje wygodę użytkowania zarezerwowaną wyłącznie dla bezprzewodowych konstrukcji.

Wysoka jakość dźwięku i doskonała izolacja od hałasu

NAD VISO HP70 wykorzystują Bluetooth aptX™ HD, dzięki czemu nawet podczas bezprzewodowej transmisji dostarczają najwyższej jakości dźwięk. Wygodna łączność Bluetooth – źródło dźwięku można schować, np. do kieszeni, torby lub plecaka – i kompaktowe rozmiary słuchawek zachęcają do korzystania z VISO HP70 nie tylko w domu, lecz także wszędzie poza nim, m.in. w pracy, na spacerze i podczas podróży. W każdej z tych sytuacji swoje zalety ujawnia układ aktywnej redukcji hałasu (ANC), który pozwala rozkoszować się pięknym brzmieniem muzyki nawet w narażonym na hałas otoczeniu.

Muzyka, która brzmi, jakbyś słuchał jej w domu

Niezależnie od miejsca, w którym użytkownik słucha muzyki, piorunujące wrażenia zapewnia system RoomFeel™. Ideą tego autorskiego rozwiązania jest dostarczenie dźwięku, który będzie przypominał odsłuch z kolumn głośnikowych. Dzięki temu NAD VISO HP70 natychmiast przenoszą użytkownika do centrum sceny dźwiękowej, która jest bardziej ekspansywna i detaliczna niż w przypadku jakichkolwiek innych słuchawek dostępnych na rynku. W uzyskaniu pięknego brzmienia pomagają 40-milimetrowe przetworniki, które w połączeniu z zamkniętą konstrukcją gwarantują mocny bas. Współpracę z szeroką gamą źródeł dźwięku ułatwia 32-omowa impedancja

15 godzin muzycznych emocji

Model VISO HP70 może pracować w jednym z trzech trybów: pasywnym, aktywnym z RoomFeel™ oraz aktywnym z RoomFeel™ i ANC. Dzięki temu użytkownik ma szerokie pole wyboru i może z łatwością wybrać ten, który pozwoli uzyskać optymalną jakość dźwięku w miejscu odsłuchu. Energię do działania zapewnia wbudowany akumulator, pozwalający na 15 godzin ciągłej pracy. W przypadku wyczerpania się energii można skorzystać z trybu pasywnego, łącząc słuchawki ze źródłem dźwięku za pomocą przewodu mini-jack dostarczanego wraz z VISO HP70.

NAD VISO HP70 oferowane są wyłącznie w eleganckiej, czarnej wersji kolorystycznej. Model ten pojawił się w polskich salonach audio w lipcu br. Nominalna cena słuchawek wyniesie 1699 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj