Z nowymi sportowymi słuchawkami bezprzewodowymi ATH-SPORT70BT i ATH-SPORT50BT każdy trening staje się czystą przyjemnością. Brzmienie w jakości Audio-Technica zachęca do wysiłku fizycznego, a lekka i odporna na wilgoć konstrukcja pozwala na słuchanie muzyki nawet w trakcie najbardziej wymagających treningów.

Oba nowe modele wykorzystują specjalne haczyki, które zwiększają stabilność mocowania słuchawek w uszach, nawet podczas intensywnego treningu. Ponadto zarówno ATH-SPORT70BT, jak i ATH-SPORT50BT, spełniają wymagania certyfikatu IPX5, dzięki czemu są odporne na wilgoć i pot (można je płukać pod bieżącą wodą). Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu dostarcza energię na sześć godzin pracy, a umieszczone w lewej słuchawce 3-przyciskowe zdalne sterowanie i mikrofon umożliwia łatwe zarządzanie odtwarzaniem muzyki, regulowanie poziomu głośności oraz odbieranie połączeń telefonicznych.

Audio-Technica ATH-SPORT70BT

Ten flagowy model, dostępny w dwóch stylowych wersjach wykończenia – diamentowo-czarnym i różowo-złotym, wyposażony jest w wytrzymałe, pokryte karbonem 9-milimetrowe przetworniki. Zapewniają one krystalicznie czysty, niesamowicie precyzyjny i dynamiczny dźwięk, który zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia. Aby zapewnić użytkownikowi bezpieczeństwo podczas zajęć na świeżym powietrzu, ATH-SPORT70BT wyposażone są w specjalną funkcję, która przekazuje do uszu dźwięki otoczenia – wystarczy stuknąć lewą obudowę, aby ją aktywować.

Wygodne i komfortowe dopasowanie słuchawek do uszu ułatwiają dostarczane wraz z ATH-SPORT70BT silikonowe wkładki (rozmiary XS, S, M i L), a także piankowe wkładki Comply™ (rozmiar M). Wzbogacone o technologię SweatGuard™, jeszcze bardziej zwiększają komfort użytkowania i pewność mocowania słuchawek w uszach, przy jednoczesnym zminimalizowaniu dyskomfortu związanego z przedostawaniem się potu.

ATH-SPORT70BT obsługują łączność Bluetooth® 4.1 oraz kodeki SBC i AAC. Dzięki temu słuchawki zapewniają wysoką jakość bezprzewodowego dźwięku.

Audio-Technica ATH-SPORT50BT

Dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, słuchawki ATH-SPORT50BT dostępne są w wielu przykuwających uwagę wersjach kolorystycznych: różowej, turkusowej, żółtej i czarnej. Pod tą przyciągającą wzrok powłoką skrywają się 9-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty, dynamiczny dźwięk poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth®.

Model Audio-Technica ATH-SPORT50BT dostarczany jest wraz z wymiennymi silikonowymi wkładkami dousznymi (rozmiary XS, S, M, L), skutecznie izolującymi użytkownika od dźwięków z zewnątrz. Dodatkowo do słuchawek dołączone są usztywniane wkładki, które pozwalają na przenikanie do uszu części szumu tła, zwiększając tym samym bezpieczeństwo korzystania ze słuchawek na świeżym powietrzu. ATH-SPORT50BT obsługują łączność bezprzewodową Bluetooth® 4.1 oraz kodek SBC.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT70BT i ATH-SPORT50BT pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale br. Nominalne ceny detaliczne obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów na polski rynek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj